لیست خدمات کلینیک درد راد

انجام محرک های نخاعی در کلینیک درد راد

محرک‌های نخاعی

محرک‌های نخاعی، برای بیمارانی که به واسطه‌ی جنگ، تصادف، صدمات ورزشی و غیره دچار صدمات نخاعی شده‌اند و دردهای مقاوم به درمان اندام تحتانی دارند، بسیار مؤثر است. استفاده از محرک‌های نخاعی که در کلینیک درد راد استفاده می‌شود، برای کنترل درد این بیماران بسیار کمک‌کننده است.
انجام بلوک‌های عصبی در کلینیک درد راد

بلوک‌های عصبی

در بیماری‌های مختلف مانند: زونا، دردهای قفسه سینه پس از جراحی قلب باز، درگیری‌های اعصاب سمپاتیک، درگیری عضله پیریفورمیس و… استفاده از بلوک‌های عصب تحت هدایت فلوروسکوپی یا سونوگرافی بسیار کمک‌کننده است.
تزریق داخل مفصل شانه و زانو در کلینیک درد راد

تزریق مفصل شانه و زانو

صدمات وارد شده به عضلات شانه که منجربه پارگی عضلات می‌گردد، محدودیت حرکت مفاصل را ایجاد می‌کند، که اصطلاحا شانه منجمد می‌نامند. در افرادی که امکان جراحی وجود ندارد یا راضی به انجام جراحی نیستند، استفاده از تزریق‌های مفصل شانه جهت کاهش محدودیت فعالیتی مفاصل کمک‌کننده است.
تزری اپیدورال کمری در کلینیک درد راد

تزریق اپیدورال کمر و گردن

در بیماران با دیسک‌های ناحیه‌ی کمر یا گردن که به درمان‌های معمول پاسخ نداده‌اند، می‌توانند تحت درمان این روش قرار بگیرند. در این روش، بیمار تحت هدایت تصویربرداری در فضای پشت دیسک قرار گرفته و تزریق انجام می‌شود. ممکن است در برخی بیماران نیاز به تکرار این روش جهت کنترل درد باشد.
آندوسکوپی دیسک کمر در کلینیک درد راد

آندوسکوپی دیسک

آندوسکوپی دیسک برای بیماران که فتق دیسک از متوسط تا شدید، آرتروپاتی مفاصل فاست، سیاتیک و تنگی نخاع دارند و به درمان‌های اولیه پاسخ مثبتی ندهد، انجام می‌شود.
بلوک مفاصل فاست کمری در کلینیک درد راد

بلوک مفاصل فاست کمری

اگر کسی به گردن درد یا کمر درد مبتلا باشد، و پزشک حدس بزند که مشکل از مفاصل فاست است ممکن است روش بلوک مفاصل فاست کمری را پیشنهاد دهد. تزریق فاست به تعیین منبع درد کمک کرده و در صورتی که درد ناشی از مفاصل فاست باشد موقتا باعث کاهش یا تسکین درد شما خواهد شد.
انجام پمپ‌های اینتراتکال نخاعی در کلینیک درد راد

پمپ‌های اینتراتکال نخاعی

پمپ‌های نخاعی معمولا برای افرادی که دچار بیماری‌هایی مانند دردهای اندام تحتانی، اسپاسم اندام تحتانی، قطع‌عضو یا بیماران سرطانی که امکان کنترل درد برای آنها وجود ندارد، استفاده می‌شود.
درمان سردردهای مقاوم به درمان در کلینیک درد راد

سردردهای مقاوم به درمان

در بیماران با سردرد که بررسی‌های کامل انجام شده و درمان داروئی نیز شروع شده است، لیکن پاسخ مناسب به درمان در این بیماران داده نشده است. استفاده از بلوک‌های عصبی می‌تواند در کنترل درد مؤثر باشد.
کنترل دردهای سرطانی در کلینیک درد راد

روش‌های کنترل دردهای سرطانی

در افراد مبتلا به سرطان با استفاده از روش‌هایی می‌توان دردهایی ناشی از سرطان را کاهش داد و یا از بین برد تا این افراد به زندگی طبیعی بدون درد بازگردند.
تزریق دیسکوژل گردن و کمر در کلینیک درد راد

دیسکوژل گردن و کمر

دیسکوژل گردن و کمر در حقیقت تنها روشی است که فقط شامل برداشتن فتق دیسک نیست بلکه ناحیه آسیب دیده را پر کرده و به یک ایمپلنت دائمی تبدیل می‌کند.
دستگاه لیزر پرتوان در کلینیک درد راد

لیزر پرتوان

استفاده از لیزر پرتوان در درمان بسیاری از بیماری‌ها بویژه آسیب‌های سیستم اسکلتی مفید است. درمان بسیاری از بیماری‌ها بخصوص بیماری‌های سیستم اسکلتی_عضلانی مانند کمردرد و دردهای مفصلی با لیزر پرتوان امکان پذیر است.
درمان مشکلات کمر و ستون فقرات به روش لیزر دیسک کمر در کلینیک درد راد

لیزر دیسک کمر

عمل لیزر دیسک کمر یکی از روش‌های غیرتهاجمی برای تسکین دردهای ناشی از ابتلا به فتق دیسک کمر است. عمل لیزری دیسک کمر بدون بیهوشی یک روش مناسب برای افرادی است که نمی‌توانند تحت عمل جراحی باز قرار گیرند.
درمان درد عصب سه قلو در کلینیک درد راد

درد عصب سه قلو

درد عصب سه قلو دردی تیز و تیر کشنده یا شبیه به شوک الکتریکی است که می‌تواند در هر ناحیه‌ای از صورت بین فک و پیشانی، از جمله داخل دهان احساس شود؛ بااین حال درد عصب سه قلو معمولاً محدود به یک سمت صورت است.
درمان با استفاده از سلول‌های بنیادی در کلینیک درد راد تهران

استفاده از سلول‌های بنیادی

سلول بنیادی مادر تمام سلول‌ها است و توانایی تبدیل به تمام سلول‌های بدن را دارد. این سلول‌ها توانایی خود نوسازی و تمایز به انواع سلول‌ها از جمله سلول‌های خونی، قلبی، عصبی و غضروفی را دارند.
گرفتن نوار عصب و عضله در کلینیک درد راد

نوار عصب و عضله

معمولا پزشک، زمانی که فرد، علائم اختلال عضلانی یا عصبی از خود نشان دهد، دستور انجام تست نوار عصب و عضله می‌دهد. این علائم شامل خارش، بی‌حسی یا ضعف بی‌دلیل در اندام‌ها است.
جراحی مغز و اعصاب در کلینیک درد راد

مغز و اعصاب

جراحی مغز و اعصاب یک رشته ی پزشکی است در رابطه با پیشگیری، تشخیص، درمان و توانبخشی اختلالاتی که بر هر بخش از دستگاه عصبی شامل مغز، نخاع، اعصاب پیرامونی و دستگاه عروق مغزی خارج از جمجمه تأثیر گذار است.
درمان دردهای با روش طب سوزنی در کلینیک درد راد

طب سوزنی

طب سوزنی طب سوزنی طب سوزنی طب سوزنی طب سوزنی طب سوزنی طب سوزنی طب سوزنی طب سوزنی طب سوزنی طب سوزنی طب سوزنی طب سوزنی طب سوزنی
طب ورزشی یا ورزش درمانی در کلینیک درد راد

طب ورزشی

طب ورزشی طب ورزشی طب ورزشی طب ورزشی طب ورزشی طب ورزشی طب ورزشی طب ورزشی طب ورزشی طب ورزشی طب ورزشی طب ورزشی طب ورزشی طب ورزشی

ما خوشحالیم که می‌توانیم، فرصتی برای داشتن یک زندگی بدون درد را به شما ارائه دهیم.

با متخصص ما آشنا شوید

پزشکانی متخصص و با تجربه در کلینیک درد راد برای شما مراجعه کنندگان عزیز دور هم جمع شده‌اند تا بتوانیم بهترین خدمات را به شما عزیزان ارائه کنیم.

  • فوق تخصص درد
  • متخصص بیهوشی
  • همه بخش ها

دکتر محمد حسین دلشاد

فوق تخصص درد

دکتر حمیدرضا سمیعی

فوق تخصص درد

دکتر مسعود هاشمی فوق تخصص درد در کلینیک درد راد

دکتر مسعود هاشمی

فوق تخصص درد

دکتر اکرام مرتضوی

متخصص بیهوشی

دکتر مسعود ثقفی نیا

فوق تخصص درد

دکتر سیامک مرادی

فوق تخصص درد

پس زمینه سلولی سایت کلینیک درد راد

حضور

12 ساعت

در طول روز

جهت ارائه خدمات

ساعت حضور پزشکان کلینیک درد راد:

شنبه:
صبح دكتر سیامک مرادی عصر دكتر مسعود هاشمی

يكشنبه:
صبح دكتر مسعود ثقفی نیا عصر دکتر محمدحسین دلشاد

دوشنبه:
صبح دکتر مسعود هاشمی عصر دكتر مسعود ثقفی‌نيا

سه‌شنبه:
صبح دکتر محمدحسین دلشاد عصر دکتر حمیدرضا سمیعی
چهارشنبه:
صبح دکتر حمیدرضا سمیعی عصر دکتر سیامک مرادی

نظرات مراجعه کنندگان

من ورزشکار هستم و در حین ورزش برای کمرم مشکل پیش اومد، متخصصین کلینیک درد راد واقعا به من خیلی کمک کردن و مشکل برطرف شد و الان دوباره به ورزشم برگشتم

آقا 25 ساله از تهران
نظر مراجعه کننده به کلینیک درد راد

من مشکل درد عصب سه قلو داشتم و واقعا در تشخیص درست یک درمان درست مشکل برطرف شد، واقعا ممنونم ازتون که منو از اون درد نجات دادید

خانم 50 ساله از کرج
نظر مراجعه کننده به کلینیک درد راد

من مدت زیادی بود که دردهای سرطانی دیگه طاقتم بریده بود و واقعا نمیدوستم باید چیکار کنم، واقعا توی کلینیک درد راد خیلی بهم کمک کردن و دوبراه به زندگی بدون درد برگشتم. هر روز دعاتون میکنم، ممنون از کمکتون

آقا 60 ساله از قزوین
نظر مراجعه کننده به کلینیک درد راد