Edit Content

درباره ما

کلینیک درد راد توسط پزشکان و متخصصانی که در زمینه مدیریت درد توانایی و مهارت بالایی دارند، ایجاد شده و اداره می‌شود. خدماتی از جمله لیزر تراپی، اوزن تراپی، درمان دردهای سرطانی، درمان سردردهای مزمن و حاد، درمان آرتروز مفاصل، جراحی بسته دیسک کمر و گردن، تزریق سلول‌های بنیادی و رادیوفرکوئنسی، بسته به مشکل ایجاد شده هر فرد در کلینیک درد راد انجام می‌گیرد.
ویدیو دردهای گردن

ویدیو دردهای گردن

ویدیو دردهای گردن

ویدیو دردهای گردن توسط دکتر سیامک مرادی

دردهای گردن – Neck Pain

دسته ای از بیمارانی که با کلینیک درد راد مراجعه می کنند از درد ناحیه گردن رنج می برند. علل مختلفی باعث ایجاد این دردها می شود.

  1. بیرون زدگی یا فتق دیسک
  2. آرتروز یا درد مفاصل گردنی
  3. اسپاسم عضلات ستون فقرات

روشهای درمانی مختلفی مثل استفاده از دارو – فیزیوتراپی و استفاده از لیزر پرتوان وجود دارد، اگر بیماران به این درمان های اولیه پاسخ مناسب ندهند، استفاده از اپیدورال گردنی – دیسک و تزریق ژل و رادیوفرکوئنسی، روش های مختلفی هستند که پیشنهاد می شود. یک درصد از بیماران به این درمان ها پاسخ مناسب نمی دهند که توسط متخصصین مغز و اعصاب مورد عمل جراحی قرار می گیرند.

متخصصین مجرب در کلینیک درد راد آماده انجام انواع روش‌های نوین مدیریت درد مراجعه کنندگان هستند. شما می‌توانید از طریق صفحه تماس با ما جهت وقت ملاقات ارتباط بگیرید.

ویدیو عصب سیاتیک
مطالعه کنید
5 1 رای
امتیاز مقاله
0 نظر
نظر داخل متن
دیدن تمام نظرات

برای اطلاع از اخبار
در خبرنامه ما عضو شوید.

*** بدون هیچ‌گونه هرزنامه

کلینیک درد راد توسط پزشکان و متخصصانی که در زمینه مدیریت درد توانایی و مهارت بالایی دارند، ایجاد شده است. این مرکز درمانی توسط یک تیم تخصصی با توانایی‌های گسترده‌ای جهت تشخیص درد مزمن اداره می‌شود. خدماتی از جمله لیزر تراپی، اوزن تراپی، درمان دردهای سرطانی، درمان سردردهای مزمن و حاد، درمان آرتروز مفاصل، جراحی بسته دیسک کمر و گردن، تزریق سلول‌های بنیادی و رادیوفرکوئنسی، بسته به مشکل ایجاد شده هر فرد در کلینیک درد راد انجام می‌گیرد.

ساعات کاری

شنبه: 20:00 - 9:00
یک‌شنبه: 20:00 - 9:00
دوشنبه: 20:00 - 9:00
سه‌شنبه: 20:00 - 9:00
چهارشنبه: 20:00 - 9:00
پنج‌شنبه: تعطیل
جمعه: تعطیل