Edit Content

درباره ما

کلینیک درد راد توسط پزشکان و متخصصانی که در زمینه مدیریت درد توانایی و مهارت بالایی دارند، ایجاد شده و اداره می‌شود. خدماتی از جمله لیزر تراپی، اوزن تراپی، درمان دردهای سرطانی، درمان سردردهای مزمن و حاد، درمان آرتروز مفاصل، جراحی بسته دیسک کمر و گردن، تزریق سلول‌های بنیادی و رادیوفرکوئنسی، بسته به مشکل ایجاد شده هر فرد در کلینیک درد راد انجام می‌گیرد.
ویدیو بلوک شبکه سمپاتیک

ویدیو بلوک شبکه سمپاتیک

ویدیو بلوک شبکه سمپاتیک

ویدیو بلوک شبکه سمپاتیک توسط دکتر سیامک مرادی

بلوک شبکه سمپاتیک – Sympathetic network block

گاهی اوقات بیمارانی با علائمی شبیه به دیسک کمر یا درد سیاتیک به کلینیک درد مراجعه می کنند. بیمارانی که دچار درد و سوزش در اندام تحتانی و پاها شده اند و مدت زمان طولانی است که دچار این دردها هستند.

اما بعد از بررسی متوجه می شویم که مشکل خاصی در دیسک یا سیاتیک آنها وجود ندارد و کاملا عادی است. باید بدانیم که درگیری هایی در ناحیه سمپاتیک دچار این دردها می شود.

بیماری هایی که در ناحیه سمپاتیک ایجاد درد می کنند:

  1. دیابت پیشرفته
  2. صدمات نخاعی
  3. سندورم پای بیقرار
  4. عمل جراحی ستون قفرات
  5. قطع اندام تحتانی

اکثر بیماران تحت درمانی های اولیه قرار می گیرند اما بعضی موارد نتیجه خوبی دریافت نمی کنند.

روش های پیشرفته ای که برای درمان درد ناحیه سمپاتیک استفاده می شود:

  1. بلوک شبکه سمپایتک
  2. آر اف شبکه سمپاتیک
  3. تحریک طناب نخاعی

بیمار ما آقای میانسالی بودند که دچار عارضه دیابت هستند و دچار درد و سوزش درد اندام تحتانی بودند. این بیمار به درمان های دارویی پاسخ مناسبی ندادند و ما از روش بلوک شبکه سمپاتیک برای ایشان استفاده کردیم و امیدواریم که به این عمل پاسخ مناسب بدهند.

متخصصین مجرب در کلینیک درد راد آماده انجام انواع روش‌های نوین مدیریت درد مراجعه کنندگان هستند. شما می‌توانید از طریق صفحه تماس با ما جهت وقت ملاقات ارتباط بگیرید.

ویدیو التهاب تاندون مچ دست
مطالعه کنید
5 1 رای
امتیاز مقاله
0 نظر
نظر داخل متن
دیدن تمام نظرات

برای اطلاع از اخبار
در خبرنامه ما عضو شوید.

*** بدون هیچ‌گونه هرزنامه

کلینیک درد راد توسط پزشکان و متخصصانی که در زمینه مدیریت درد توانایی و مهارت بالایی دارند، ایجاد شده است. این مرکز درمانی توسط یک تیم تخصصی با توانایی‌های گسترده‌ای جهت تشخیص درد مزمن اداره می‌شود. خدماتی از جمله لیزر تراپی، اوزن تراپی، درمان دردهای سرطانی، درمان سردردهای مزمن و حاد، درمان آرتروز مفاصل، جراحی بسته دیسک کمر و گردن، تزریق سلول‌های بنیادی و رادیوفرکوئنسی، بسته به مشکل ایجاد شده هر فرد در کلینیک درد راد انجام می‌گیرد.

ساعات کاری

شنبه: 20:00 - 9:00
یک‌شنبه: 20:00 - 9:00
دوشنبه: 20:00 - 9:00
سه‌شنبه: 20:00 - 9:00
چهارشنبه: 20:00 - 9:00
پنج‌شنبه: تعطیل
جمعه: تعطیل