Edit Content

درباره ما

کلینیک درد راد توسط پزشکان و متخصصانی که در زمینه مدیریت درد توانایی و مهارت بالایی دارند، ایجاد شده و اداره می‌شود. خدماتی از جمله لیزر تراپی، اوزن تراپی، درمان دردهای سرطانی، درمان سردردهای مزمن و حاد، درمان آرتروز مفاصل، جراحی بسته دیسک کمر و گردن، تزریق سلول‌های بنیادی و رادیوفرکوئنسی، بسته به مشکل ایجاد شده هر فرد در کلینیک درد راد انجام می‌گیرد.
ویدیو رادیوفرکوئنسی فست گردن

ویدیو رادیوفرکوئنسی فست گردن

ویدیو رادیوفرکوئنسی فست گردن

ویدیو رادیوفرکوئنسی فست گردن توسط دکتر سیامک مرادی

رادیوفرکوئنسی فست گردن – Radiofrequency of neck facet

دسته ای از بیمارنی که به ما مراجعه میکنند دچار درد گردن هستند که علل مختلفی دارد. افرادی که دائمی از کامپیوتر استفاده میکنند یا معلمانی که همیشه در حال تدریس هستند و … احتمال دچار شدن به این دردها هستند.

در قدم اول این بیماران تحت درمان های دارویی و فیزیوتراپی قرار میگرد، لیزر پرتوان و استفاده از گردنبند طبی برای انها توصیه می شود. در صورتی که به این درمان جواب بدهند ان را ادامه میدهیم و در صورتی که پاسخ مناسبی ندهند قدم بعدی انجام بلاک عصبی یا رادیو فرکوئنسی مفاصل گردنی است.

در روش رادیوفرکوئنسی در اتاق عمل ایزوله الکترودهای رادیوفرکوئنسی در محل منشا درد قرار میگیرند و در شرایط مناسب این اعصاب را بی درد میکنیم.

بیماری که امروز داشتیم خانم ۶۰ ساله ای بودند که دچار درگیری مفاصل فست گردنی یا آرتروز گردن بودند و درمانهای اولیه موثر واقع نشده بود و در نهایت ایشان کاندید Rf فست گردنی شدند و امیدوارم موثر واقع شود و درهای ایشان بهبود یابد.

متخصصین مجرب در کلینیک درد راد آماده انجام انواع روش‌های نوین مدیریت درد مراجعه کنندگان هستند. شما می‌توانید از طریق صفحه تماس با ما جهت وقت ملاقات ارتباط بگیرید.

ویدیو آرتروز زانو
مطالعه کنید
5 1 رای
امتیاز مقاله
0 نظر
نظر داخل متن
دیدن تمام نظرات

برای اطلاع از اخبار
در خبرنامه ما عضو شوید.

*** بدون هیچ‌گونه هرزنامه

کلینیک درد راد توسط پزشکان و متخصصانی که در زمینه مدیریت درد توانایی و مهارت بالایی دارند، ایجاد شده است. این مرکز درمانی توسط یک تیم تخصصی با توانایی‌های گسترده‌ای جهت تشخیص درد مزمن اداره می‌شود. خدماتی از جمله لیزر تراپی، اوزن تراپی، درمان دردهای سرطانی، درمان سردردهای مزمن و حاد، درمان آرتروز مفاصل، جراحی بسته دیسک کمر و گردن، تزریق سلول‌های بنیادی و رادیوفرکوئنسی، بسته به مشکل ایجاد شده هر فرد در کلینیک درد راد انجام می‌گیرد.

ساعات کاری

شنبه: 20:00 - 9:00
یک‌شنبه: 20:00 - 9:00
دوشنبه: 20:00 - 9:00
سه‌شنبه: 20:00 - 9:00
چهارشنبه: 20:00 - 9:00
پنج‌شنبه: تعطیل
جمعه: تعطیل