بخش‌های کلینیک درد راد و تصاویر آنها

سالن انتظار

یک سالن بزرگ با دکوراسیونی آرامش بخش که بیماران می توانند تا زمان رسیدن نوبت ویزیت آنها در انتظار بنشینند

ویزیت بیمار

ما همه روزه در کلینیک درد راد به بررسی،ویزیت و درمان بیماران میپردازیم و همکاران ما در رشته های مختلف نیز آمادگی خدمت رسانی به بیماران را در دونوبت صبح و عصر دارند.

روانشناسی

با توجه به اینکه برخی از دردها منشا سایکوسوماتیک داشته و نیاز به بررسی های روان شناختی می باشد، همکاران روان شناس ما نیز آماده ارائه خدمات در کلینیک درد راد هستند.

طب ورزشی

بیمارانی که دچار دردهایی در ناحیه عضلانی،استخوانی خود هستند با مراجعه به بخش طب ورزشی این مرکز میتوانند از خدماتی که همکاران متخصص طب ورزشی ما به آنان ارائه میدهند استفاده نمایند.

مغز و اعصاب

همکاران متخصص مغز و اعصاب در کلینیک درد راد آماده ارائه خدمات به مراجه کنندگان این مرکز هستند.

اتاق عمل

کلینیک درد راد مجهز به اتاق عمل پیشرفته با دستگاه های تصویر برداری به روز بوده و امکان انجام عمل های جراحی و پروسیجرهای مختلف در زمینه کنترل درد را داریم.

نوار عصب و عضله

در کلینیک درد راد با وجود دستگاه نوار عصب وعضله امکان ارائه این خدمات به بیماران و مراجعه کنندگان به این مرکز وجود دارد.

لیزر پرتوان

کلینیک درد راد مجهز به دستگاه لیزر پرتوان است که بواسطه این دستگاه که باعث افزایش گردش خون و اکسیژن رسانی به بافت های صدمه دیده در قسمتهای مختلف بدن میشود میتوان به کنترل درد مراجعه کنندگان این مرکز کمک نمود.

تزریق زانو و شانه

بیمارانی که دچار آرتروز مفصل زانو یا شانه شده یا اینکه دچار پارگی هایی در عضلات و رباط های ناحیه شانه هستند می توانند با مراجعه به کلینیک درد راد تحت دستگاه های تصویر برداری بررسی شده و در صورت نیاز به تزریق مفاصل تحت با کمک دستگاه سونوگرافی و یا فلوروسکوپی باعث کنترل درد این بیماران می شود.

در یک محیطی مجهز و خدماتی کامل آماده ارائه خدمات به شما هستیم.

با متخصص ما آشنا شوید

پزشکانی متخصص و با تجربه در کلینیک درد راد برای شما مراجعه کنندگان عزیز دور هم جمع شده اند تا بتوانیم بهترین خدمات را به شما عزیزان ارائه کنیم.

  • فوق تخصص درد
  • متخصص بیهوشی
  • متخصص طب فیزیکی
  • متخصص طب ورزشی
  • همه بخش ها

دکتر پریسا یوسف‌فام

متخصص طب فیزیکی

دکتر روح‌‌الله نوریان

متخصص طب ورزشی

دکتر محمدحسین دلشاد

فوق تخصص درد

دکتر حمیدرضا سمیعی

فوق تخصص درد

دکتر مسعود هاشمی

فوق تخصص درد

دکتر اکرام مرتضوی

متخصص بیهوشی

دکتر مسعود ثقفی‌نیا

فوق تخصص درد

دکتر سیامک مرادی

فوق تخصص درد

در دسترس بودن

12 ساعت

در طول روز

جهت ارائه خدمات

حضور 12ساعته متخصصی در کلینیک درد راد جهت ارائه خدمات به مراجعه کنندگان باعث شده تا دسترسی راحت ترین شود

Loading...

نظرات مراجعه کنندگان

من ورزشکار هستم و در حین ورزش برای کمرم مشکل پیش اومد، متخصصین کلینیک درد راد واقعا به من خیلی کمک کردن و مشکل برطرف شد و الان دوباره به ورزشم برگشتم

آقا 25 ساله از تهران
Client Image

من مشکل درد عصب سه قلو داشتم و واقعا در تشخیص درست یک درمان درست مشکل برطرف شد، واقعا ممنونم ازتون که منو از اون درد نجات دادید

خانم 50 ساله از کرج
Client Image

من مدت زیادی بود که دردهای سرطانی دیگه طاقتم بریده بود و واقعا نمیدوستم باید چیکار کنم، واقعا توی کلینیک درد راد خیلی بهم کمک کردن و دوبراه به زندگی بدون درد برگشتم. هر روز دعاتون میکنم، ممنون از کمکتون

آقا 60 ساله از قزوین
Client Image