Edit Content

درباره ما

کلینیک درد راد توسط پزشکان و متخصصانی که در زمینه مدیریت درد توانایی و مهارت بالایی دارند، ایجاد شده و اداره می‌شود. خدماتی از جمله لیزر تراپی، اوزن تراپی، درمان دردهای سرطانی، درمان سردردهای مزمن و حاد، درمان آرتروز مفاصل، جراحی بسته دیسک کمر و گردن، تزریق سلول‌های بنیادی و رادیوفرکوئنسی، بسته به مشکل ایجاد شده هر فرد در کلینیک درد راد انجام می‌گیرد.
ویدیو عمل کوانتوم دیسک

ویدیو عمل کوانتوم دیسک

ویدیو عمل کوانتوم دیسک

توضیح در مورد ویدیو عمل کوانتوم دیسک توسط دکتر سیامک مرادی

عمل کوانتوم دیسک – Quantum disk surgery

بیرون زدگی دیسک در افراد باعث تنگی کانال می شود و دردهایی رو در ناحیه لگن ،پشت پا ،کمر و پاشنه ایجاد می کند و باعث سخت شدن راه رفتن در افراد می شود.
درمان هایی که برای این افراد تجویز می شود به شدت بیرون زدگی دیسک ارتباط دارد.
در مواقعی که بیماران به درمانهای معمول پاسخ مثبت نمیدهند در صورتیکه شرایط روشهای غیر تهاجمی را داشته باشند از لیزر دیسک، آندوسکوپی، تزریق ازون داخل دیسک و یا کوانتوم دیسک استفاده می کنیم تا از شدت دردهای بیمار کم کنیم.
بیماری که امروز داشتیم آقای ۲۵ ساله ای بودند که به علت بیرون زدگی دیسک مهره ۴ و ۵ مواجه بودند. از درمانهای دارویی و فیزیوتراپی نتیجه نگرفتند و ما عمل کوانتوم را برای ایشان انجام دادیم و امیدواریم به زودی به زندگی معمول خود بازگردند .
دکتر سیامک مرادی فوق تخصص درد از پزشکان کلینیک درد راد در این باره توضیح می دهند.

متخصصین مجرب در کلینیک درد راد آماده انجام انواع روش‌های نوین مدیریت درد مراجعه کنندگان هستند. شما می‌توانید از طریق صفحه تماس با ما جهت وقت ملاقات ارتباط بگیرید.

ویدیو بلوک فاست کمری
مطالعه کنید
5 1 رای
امتیاز مقاله
0 نظر
نظر داخل متن
دیدن تمام نظرات

برای اطلاع از اخبار
در خبرنامه ما عضو شوید.

*** بدون هیچ‌گونه هرزنامه

کلینیک درد راد توسط پزشکان و متخصصانی که در زمینه مدیریت درد توانایی و مهارت بالایی دارند، ایجاد شده است. این مرکز درمانی توسط یک تیم تخصصی با توانایی‌های گسترده‌ای جهت تشخیص درد مزمن اداره می‌شود. خدماتی از جمله لیزر تراپی، اوزن تراپی، درمان دردهای سرطانی، درمان سردردهای مزمن و حاد، درمان آرتروز مفاصل، جراحی بسته دیسک کمر و گردن، تزریق سلول‌های بنیادی و رادیوفرکوئنسی، بسته به مشکل ایجاد شده هر فرد در کلینیک درد راد انجام می‌گیرد.

ساعات کاری

شنبه: 20:00 - 9:00
یک‌شنبه: 20:00 - 9:00
دوشنبه: 20:00 - 9:00
سه‌شنبه: 20:00 - 9:00
چهارشنبه: 20:00 - 9:00
پنج‌شنبه: تعطیل
جمعه: تعطیل