Edit Content

درباره ما

کلینیک درد راد توسط پزشکان و متخصصانی که در زمینه مدیریت درد توانایی و مهارت بالایی دارند، ایجاد شده و اداره می‌شود. خدماتی از جمله لیزر تراپی، اوزن تراپی، درمان دردهای سرطانی، درمان سردردهای مزمن و حاد، درمان آرتروز مفاصل، جراحی بسته دیسک کمر و گردن، تزریق سلول‌های بنیادی و رادیوفرکوئنسی، بسته به مشکل ایجاد شده هر فرد در کلینیک درد راد انجام می‌گیرد.
ویدیو دردهای بعد از عمل جراحی

ویدیو دردهای بعد از عمل جراحی

ویدیو دردهای بعد از عمل جراحی

ویدیو توضیح دردهای بعد از عمل جراحی توسط دکتر سیامک مرادی

دردهای بعد از عمل جراحی – Pain after surgery

دسته‌ای از افرادی که به کلینیک درد راد مراجعه می‌کنند، افرادی هستند که در گذشته تحت عمل جراحی باز قرار گرفت‌اند و الان بعد از عمل جراحی دچار دردهای ماندگاری شدند.

در مرحله اول درمان با دارو و فیزیوتراپی را شروع کردیم اما جواب خوبی ندادند. در مرحله بعدی برای این بیماران بلاک عصبی انجام می‌دهیم. بعضی از بیماران در این مرحله پاسخ مناسبی می‌دهند و کار به پایان می رسد.

در بعضی از بیماران هیچ کدام یک از مراحل قبلی پاسخ مناسبی دریافت نمی‌کنند و در نهایت ما از روش‌هایی مثل رادیوفرکوئنسی ستون مهره‌های کمری یا کارگذاری پمپ های اینتراتکال استفاده می‌کنیم.

در روش کارگزاری پمپ‌های اینتراتکال ما یک پروتز را در بدن بیمار قرار می‌دهیم و با توجه به نوع درد از داروهای متفاوتی استفاده می‌کنیم.

بیمار امروز ما آقای میانسالی بودند که 3بار عمل جراحی باز ستون فقرات داشتند و درمان‌های معمول و اولیه برای ایشان پاسخ مناسبی ندادن و این بیمار از دردهای ناحیه لگی مقعد و پاها شکایت داشتند.

با بررسی‌ها بیمار کاندید کارگزاری پمپ‌های اینتراتکال شدند و بعد از تست و پاسخ مناسب، در مرحله بعدی برای بیماران پمپ را قرار می‌دهیم.

متخصصین مجرب در کلینیک درد راد آماده انجام انواع روش‌های نوین مدیریت درد مراجعه کنندگان هستند. شما می‌توانید از طریق صفحه تماس با ما جهت وقت ملاقات ارتباط بگیرید.

ویدیو دردهای ناشی از بیرون زدگی دیسک
مطالعه کنید
5 1 رای
امتیاز مقاله
0 نظر
نظر داخل متن
دیدن تمام نظرات

برای اطلاع از اخبار
در خبرنامه ما عضو شوید.

*** بدون هیچ‌گونه هرزنامه

کلینیک درد راد توسط پزشکان و متخصصانی که در زمینه مدیریت درد توانایی و مهارت بالایی دارند، ایجاد شده است. این مرکز درمانی توسط یک تیم تخصصی با توانایی‌های گسترده‌ای جهت تشخیص درد مزمن اداره می‌شود. خدماتی از جمله لیزر تراپی، اوزن تراپی، درمان دردهای سرطانی، درمان سردردهای مزمن و حاد، درمان آرتروز مفاصل، جراحی بسته دیسک کمر و گردن، تزریق سلول‌های بنیادی و رادیوفرکوئنسی، بسته به مشکل ایجاد شده هر فرد در کلینیک درد راد انجام می‌گیرد.

ساعات کاری

شنبه: 20:00 - 9:00
یک‌شنبه: 20:00 - 9:00
دوشنبه: 20:00 - 9:00
سه‌شنبه: 20:00 - 9:00
چهارشنبه: 20:00 - 9:00
پنج‌شنبه: تعطیل
جمعه: تعطیل