Edit Content

درباره ما

کلینیک درد راد توسط پزشکان و متخصصانی که در زمینه مدیریت درد توانایی و مهارت بالایی دارند، ایجاد شده و اداره می‌شود. خدماتی از جمله لیزر تراپی، اوزن تراپی، درمان دردهای سرطانی، درمان سردردهای مزمن و حاد، درمان آرتروز مفاصل، جراحی بسته دیسک کمر و گردن، تزریق سلول‌های بنیادی و رادیوفرکوئنسی، بسته به مشکل ایجاد شده هر فرد در کلینیک درد راد انجام می‌گیرد.
ویدیو بلوک عصبی

ویدیو بلوک عصبی

ویدیو بلوک عصبی

ویدیو بلوک عصبی کمر توسط دکتر حمیدرضا سمیعی

بلوک عصبی – Nerve block

بیماری امروز خانم مسنی بودند که درد شدیدی در ناحیه کمر با انتشار به هر دو اندام تحتانی داشتند پس از بررسی متوجه شدیم که ایشون دچار تنگی کانال نخاعی هستند و بیرون زدگی دیسک باعث شده بر روی اعصاب نخاعی فشار وارد شود و ایجاد درد کند.
ایشون به علت مشکلات قلبی اجازه عمل جراحی باز نداشتند لذا ریشه های عصبی درگیر را شناسایی کردیم و از موادی جهت از بین بردن چسبندگی استفاده کردیم و سپس داروی ضد التهاب تزریق کردیم تا با از بین رفتن التهاب اطراف عصب درد بیمار از بین برود.

متخصصین مجرب در کلینیک درد راد آماده انجام انواع روش‌های نوین مدیریت درد مراجعه کنندگان هستند. شما می‌توانید از طریق صفحه تماس با ما جهت وقت ملاقات ارتباط بگیرید.

ویدیو بلاک عصبی مهره های کمر
مطالعه کنید
5 1 رای
امتیاز مقاله
0 نظر
نظر داخل متن
دیدن تمام نظرات

برای اطلاع از اخبار
در خبرنامه ما عضو شوید.

*** بدون هیچ‌گونه هرزنامه

کلینیک درد راد توسط پزشکان و متخصصانی که در زمینه مدیریت درد توانایی و مهارت بالایی دارند، ایجاد شده است. این مرکز درمانی توسط یک تیم تخصصی با توانایی‌های گسترده‌ای جهت تشخیص درد مزمن اداره می‌شود. خدماتی از جمله لیزر تراپی، اوزن تراپی، درمان دردهای سرطانی، درمان سردردهای مزمن و حاد، درمان آرتروز مفاصل، جراحی بسته دیسک کمر و گردن، تزریق سلول‌های بنیادی و رادیوفرکوئنسی، بسته به مشکل ایجاد شده هر فرد در کلینیک درد راد انجام می‌گیرد.

ساعات کاری

شنبه: 20:00 - 9:00
یک‌شنبه: 20:00 - 9:00
دوشنبه: 20:00 - 9:00
سه‌شنبه: 20:00 - 9:00
چهارشنبه: 20:00 - 9:00
پنج‌شنبه: تعطیل
جمعه: تعطیل