Edit Content

درباره ما

کلینیک درد راد توسط پزشکان و متخصصانی که در زمینه مدیریت درد توانایی و مهارت بالایی دارند، ایجاد شده و اداره می‌شود. خدماتی از جمله لیزر تراپی، اوزن تراپی، درمان دردهای سرطانی، درمان سردردهای مزمن و حاد، درمان آرتروز مفاصل، جراحی بسته دیسک کمر و گردن، تزریق سلول‌های بنیادی و رادیوفرکوئنسی، بسته به مشکل ایجاد شده هر فرد در کلینیک درد راد انجام می‌گیرد.
ویدیو بلاک عصبی مهره های کمر

ویدیو بلاک عصبی مهره های کمر

ویدیو بلاک عصبی مهره های کمر

توضیح در مورد ویدیو بلاک عصبی مهره های کمر دیسک توسط دکتر مسعود ثقفی نیا

بلاک عصبی مهره های کمر – Nerve block of the lumbar vertebrae

بیماری که امروز داشتیم خانم ۷۴ ساله ای بودند که از درهای شدید کمری شکایت داشتند. استخوان خاجی ایشان بر اثر سقوط از چهارپایه آسیب دیده بود دیسک مهره ۴ و ۵ ایشان بیرون زده بود و برای ایشان ایجاد درد در ناحیه کمر کرده بود که این دردها در مسیر عصب سیاتیک به پاها منتقل میشد.

برای ایشان عمل بلاک عصبی انجام دادیم و در نواحی دیسکهای درگیر داروی ضد التهاب تزریق کردیم. امیدواریم به مرور زمان دردهای ایشان کمتر شود تا بتوانیم با فیزیوتراپی و آب درمانی وضعیت بیمار را بهبود ببخشیم.
از زبان دکتر مسعود ثقفی نیا فوق تخصص درد از پزشکان کلینیک درد راد در این باره می شنویم.

متخصصین مجرب در کلینیک درد راد آماده انجام انواع روش‌های نوین مدیریت درد مراجعه کنندگان هستند. شما می‌توانید از طریق صفحه تماس با ما جهت وقت ملاقات ارتباط بگیرید.

ویدیو دردهای بعد از عمل جراحی
مطالعه کنید
5 1 رای
امتیاز مقاله
0 نظر
نظر داخل متن
دیدن تمام نظرات

برای اطلاع از اخبار
در خبرنامه ما عضو شوید.

*** بدون هیچ‌گونه هرزنامه

کلینیک درد راد توسط پزشکان و متخصصانی که در زمینه مدیریت درد توانایی و مهارت بالایی دارند، ایجاد شده است. این مرکز درمانی توسط یک تیم تخصصی با توانایی‌های گسترده‌ای جهت تشخیص درد مزمن اداره می‌شود. خدماتی از جمله لیزر تراپی، اوزن تراپی، درمان دردهای سرطانی، درمان سردردهای مزمن و حاد، درمان آرتروز مفاصل، جراحی بسته دیسک کمر و گردن، تزریق سلول‌های بنیادی و رادیوفرکوئنسی، بسته به مشکل ایجاد شده هر فرد در کلینیک درد راد انجام می‌گیرد.

ساعات کاری

شنبه: 20:00 - 9:00
یک‌شنبه: 20:00 - 9:00
دوشنبه: 20:00 - 9:00
سه‌شنبه: 20:00 - 9:00
چهارشنبه: 20:00 - 9:00
پنج‌شنبه: تعطیل
جمعه: تعطیل