Edit Content

درباره ما

کلینیک درد راد توسط پزشکان و متخصصانی که در زمینه مدیریت درد توانایی و مهارت بالایی دارند، ایجاد شده و اداره می‌شود. خدماتی از جمله لیزر تراپی، اوزن تراپی، درمان دردهای سرطانی، درمان سردردهای مزمن و حاد، درمان آرتروز مفاصل، جراحی بسته دیسک کمر و گردن، تزریق سلول‌های بنیادی و رادیوفرکوئنسی، بسته به مشکل ایجاد شده هر فرد در کلینیک درد راد انجام می‌گیرد.
ویدیو بلوک عصب کمر

ویدیو بلوک عصب کمر

ویدیو بلوک عصب کمر

ویدیو بلوک عصب کمر توسط دکتر مسعود ثقفی نیا

بلوک عصب کمر – Lumbar Nerve Block

بیماری که حدود 15سال پیش سابقه عمل جراحی داشته اند و به مرور زمان دردهای خفیف ایشان شدید و غیرقابل تحمل شده است و قدرت حرکت و جابجایی بیمار را محدود کرده است.

در درجه اول اقدامات تشخیصی را شروع کردیم و بعد از بررسی، بالای محل عمل جراحی 3 دیسک بیرون زه مشاهده شد. بعد از مشورت با همکاران جراح تصمیم گرفیتم تا قبل از جراحی بیمار شاید بتوانیم با بلوک عصب کمر دردهای بیمار کمتر شود.

امیدواریم ه با بلوک عصبی کمر دردهای بیمار کمتر شود و بعد از این کار درمانی فیزیوتراپی، اب درمانی و ورزش وضعیت بیمار را بهتر کنیم.

به دلیل جلوگیری از عمل جراحی باز مجدد، ما بلوک عصبی کمر را پیشنهاد می کنیم.

 

متخصصین مجرب در کلینیک درد راد آماده انجام انواع روش‌های نوین مدیریت درد مراجعه کنندگان هستند. شما می‌توانید از طریق صفحه تماس با ما جهت وقت ملاقات ارتباط بگیرید.

ویدیو تزریق ستون فقرات
مطالعه کنید
5 1 رای
امتیاز مقاله
0 نظر
نظر داخل متن
دیدن تمام نظرات

برای اطلاع از اخبار
در خبرنامه ما عضو شوید.

*** بدون هیچ‌گونه هرزنامه

کلینیک درد راد توسط پزشکان و متخصصانی که در زمینه مدیریت درد توانایی و مهارت بالایی دارند، ایجاد شده است. این مرکز درمانی توسط یک تیم تخصصی با توانایی‌های گسترده‌ای جهت تشخیص درد مزمن اداره می‌شود. خدماتی از جمله لیزر تراپی، اوزن تراپی، درمان دردهای سرطانی، درمان سردردهای مزمن و حاد، درمان آرتروز مفاصل، جراحی بسته دیسک کمر و گردن، تزریق سلول‌های بنیادی و رادیوفرکوئنسی، بسته به مشکل ایجاد شده هر فرد در کلینیک درد راد انجام می‌گیرد.

ساعات کاری

شنبه: 20:00 - 9:00
یک‌شنبه: 20:00 - 9:00
دوشنبه: 20:00 - 9:00
سه‌شنبه: 20:00 - 9:00
چهارشنبه: 20:00 - 9:00
پنج‌شنبه: تعطیل
جمعه: تعطیل