Edit Content

درباره ما

کلینیک درد راد توسط پزشکان و متخصصانی که در زمینه مدیریت درد توانایی و مهارت بالایی دارند، ایجاد شده و اداره می‌شود. خدماتی از جمله لیزر تراپی، اوزن تراپی، درمان دردهای سرطانی، درمان سردردهای مزمن و حاد، درمان آرتروز مفاصل، جراحی بسته دیسک کمر و گردن، تزریق سلول‌های بنیادی و رادیوفرکوئنسی، بسته به مشکل ایجاد شده هر فرد در کلینیک درد راد انجام می‌گیرد.
ویدیو اپیدورال کمر

ویدیو اپیدورال کمر

ویدیو اپیدورال کمر

ویدیو اپیدورال کمر توسط دکتر مسعود ثقفی نیا

ویدیو اپیدورال کمر – Lumbar Epidural

بیماری که امروز داشتیم خانمی بودند که از دردهای شدید کمری رنج می بردند.

ایشان چند سال پیش تحت عمل جراحی قرار گرفته بود که شش عدد پیچ در مهره کمری ایشان قرار گرفته بود این پیچ ها به درستی قرار گرفته بودند و بعد از عمل هم جابه جا نشده و حرکت نکرده بودند که باعث ایجاد درد در بیمار گردد.

علت دردهای شدید بیمار این است که مهره پایینی ایشان جابه جا شده بود و باعث درد در بیمار شده بود. این بیمار می بایست جراحی می شد ولی از طرفی به علت مشکلات قلبی و عروقی آمادگی جهت عمل جراحی ندارد لذا با یک سوزن مخصوص در فضای اپیدورال به ایشان دارو تزریق می کنیم و به علت وجود پلاک ها ما با یک دیوار بتنی مواجه هستیم و به سختی می توانیم به فضاهای اپیدورال ورود پیدا کنیم و دارو تزریق کنیم با این عمل جراحی امیدواریم بیمار بتواند به کارهای معمول زندگی خود رسیدگی کند و دردی نداشته باشد.

متخصصین مجرب در کلینیک درد راد آماده انجام انواع روش‌های نوین مدیریت درد مراجعه کنندگان هستند. شما می‌توانید از طریق صفحه تماس با ما جهت وقت ملاقات ارتباط بگیرید.

ویدیو سندروم تونل کارپال
مطالعه کنید
5 1 رای
امتیاز مقاله
0 نظر
نظر داخل متن
دیدن تمام نظرات

برای اطلاع از اخبار
در خبرنامه ما عضو شوید.

*** بدون هیچ‌گونه هرزنامه

کلینیک درد راد توسط پزشکان و متخصصانی که در زمینه مدیریت درد توانایی و مهارت بالایی دارند، ایجاد شده است. این مرکز درمانی توسط یک تیم تخصصی با توانایی‌های گسترده‌ای جهت تشخیص درد مزمن اداره می‌شود. خدماتی از جمله لیزر تراپی، اوزن تراپی، درمان دردهای سرطانی، درمان سردردهای مزمن و حاد، درمان آرتروز مفاصل، جراحی بسته دیسک کمر و گردن، تزریق سلول‌های بنیادی و رادیوفرکوئنسی، بسته به مشکل ایجاد شده هر فرد در کلینیک درد راد انجام می‌گیرد.

ساعات کاری

شنبه: 20:00 - 9:00
یک‌شنبه: 20:00 - 9:00
دوشنبه: 20:00 - 9:00
سه‌شنبه: 20:00 - 9:00
چهارشنبه: 20:00 - 9:00
پنج‌شنبه: تعطیل
جمعه: تعطیل