Edit Content

درباره ما

کلینیک درد راد توسط پزشکان و متخصصانی که در زمینه مدیریت درد توانایی و مهارت بالایی دارند، ایجاد شده و اداره می‌شود. خدماتی از جمله لیزر تراپی، اوزن تراپی، درمان دردهای سرطانی، درمان سردردهای مزمن و حاد، درمان آرتروز مفاصل، جراحی بسته دیسک کمر و گردن، تزریق سلول‌های بنیادی و رادیوفرکوئنسی، بسته به مشکل ایجاد شده هر فرد در کلینیک درد راد انجام می‌گیرد.
ویدیو درمان دیسک کمر با لیزر دیسک

ویدیو درمان دیسک کمر با لیزر دیسک

  • صفحه اصلی
  • -
  • ویدیو
  • -
  • ویدیو درمان دیسک کمر با لیزر دیسک
ویدیو درمان دیسک کمر با لیزر دیسک

ویدیو درمان دیسک کمر با لیزر دیسک توسط دکتر سیامک مرادی

درمان دیسک کمر با لیزر دیسک – Lumbar disc treatment with laser disc

بیمارانی که با درهای کمر مراجعه میکنند گاهی اوقات دلیل این دردها دیسک کمر است. این بیماران دچار دردهای ناجحیه کرم با انشار به اندام تحتانی پاها میشن.

در مرحله اول برای بیماران کارهای تشخیصی و دارو درمانی انجام میدهیم و در صورتی که به درمان های اولیه جواب ندادند درمان های دیگری را در نظر میگیریم

بعضی مواقع بیماران دارای بیماریهای زمینه ای هستند و کاندیدهای مناسبی برای عمل جراحی ستون فقرت نیستند یا ریسک بسیار زیادی دارد.

بیمار امروز ما دچار بیماری واسکولیت (التهاب رگ) شدید بودند که باعث ایجاد نقص عضو در اندام های تحتانی شده بود و به طور همزمان بیمار دچار فشار خوب بودند و دیسک کمر به بیماری های ایشان اضافه شده بود.

در مرحله اول درمان های دارویی فیزیوتراپی و .. انجام شده و به خاطر اینکه این دیسک تحریک عصب سیاتیک را به همراه داشت از همکاران جراح اعصاب مشورت گرفتیم و امکان جراحی باز برای این بیمار وجود نداشت و به همین دلیل بیمار را کاندید لیزر دیسک کردیم و همزممان برای بیمارن از تزریق اوزون داخل دیسک استفاده کردیم و به خاطر تحریک عصب سیاتیک تزریق ترانس فورامینال نیز انجام دادیم.

امیدواریم که بیمار از روش های درمانی که استفاده کردیم پاسخ مثبت دریافت کنند و نتیجه عمل های کم تهاجمی را ببینند.

متخصصین مجرب در کلینیک درد راد آماده انجام انواع روش‌های نوین مدیریت درد مراجعه کنندگان هستند. شما می‌توانید از طریق صفحه تماس با ما جهت وقت ملاقات ارتباط بگیرید.

سال نو و قرن نو مبارک
مطالعه کنید
4 1 رای
امتیاز مقاله
0 نظر
نظر داخل متن
دیدن تمام نظرات

برای اطلاع از اخبار
در خبرنامه ما عضو شوید.

*** بدون هیچ‌گونه هرزنامه

کلینیک درد راد توسط پزشکان و متخصصانی که در زمینه مدیریت درد توانایی و مهارت بالایی دارند، ایجاد شده است. این مرکز درمانی توسط یک تیم تخصصی با توانایی‌های گسترده‌ای جهت تشخیص درد مزمن اداره می‌شود. خدماتی از جمله لیزر تراپی، اوزن تراپی، درمان دردهای سرطانی، درمان سردردهای مزمن و حاد، درمان آرتروز مفاصل، جراحی بسته دیسک کمر و گردن، تزریق سلول‌های بنیادی و رادیوفرکوئنسی، بسته به مشکل ایجاد شده هر فرد در کلینیک درد راد انجام می‌گیرد.

ساعات کاری

شنبه: 20:00 - 9:00
یک‌شنبه: 20:00 - 9:00
دوشنبه: 20:00 - 9:00
سه‌شنبه: 20:00 - 9:00
چهارشنبه: 20:00 - 9:00
پنج‌شنبه: تعطیل
جمعه: تعطیل