Edit Content

درباره ما

کلینیک درد راد توسط پزشکان و متخصصانی که در زمینه مدیریت درد توانایی و مهارت بالایی دارند، ایجاد شده و اداره می‌شود. خدماتی از جمله لیزر تراپی، اوزن تراپی، درمان دردهای سرطانی، درمان سردردهای مزمن و حاد، درمان آرتروز مفاصل، جراحی بسته دیسک کمر و گردن، تزریق سلول‌های بنیادی و رادیوفرکوئنسی، بسته به مشکل ایجاد شده هر فرد در کلینیک درد راد انجام می‌گیرد.
ویدیو رادیوفرکوئنسی دیسک کمر

ویدیو رادیوفرکوئنسی دیسک کمر

ویدیو رادیوفرکوئنسی دیسک کمر

توضیح در مورد ویدیو رادیوفرکوئنسی دیسک کمر توسط دکتر حمیدرضا سمیعی

رادیوفرکوئنسی دیسک کمر – Lumbar Disc Radiofrequency

بیماری که امروز داریم اقای جوانی هستند که دچار بیرون زدگی دیسک در ناحیه قفسه سینه هستند که برای ایشان در ناحیه پشت, قفسه سینه و دنده ها ایجاد درد کرده است.
ایشان به درمانهای معمول پاسخ مناسبی نداده اند و ما برای ایشان تزریق اپیدورال قفسه سینه انجام خواهیم داد و اگر بتوانیم خود را به فضای داخل دیسک برسانیم با امواج RF حجم دیسک را کاهش میدهیم تا از فشار قفسه سینه کاسته و درد تسکین یابد.
از زبان دکتر حمیدرضا سمیعی فوق تخصص درد از پزشکان کلینیک درد راد در این باره میشنویم.

متخصصین مجرب در کلینیک درد راد آماده انجام انواع روش‌های نوین مدیریت درد مراجعه کنندگان هستند. شما می‌توانید از طریق صفحه تماس با ما جهت وقت ملاقات ارتباط بگیرید.

ویدیو تزریق اپیدورال
مطالعه کنید
5 1 رای
امتیاز مقاله
0 نظر
نظر داخل متن
دیدن تمام نظرات

برای اطلاع از اخبار
در خبرنامه ما عضو شوید.

*** بدون هیچ‌گونه هرزنامه

کلینیک درد راد توسط پزشکان و متخصصانی که در زمینه مدیریت درد توانایی و مهارت بالایی دارند، ایجاد شده است. این مرکز درمانی توسط یک تیم تخصصی با توانایی‌های گسترده‌ای جهت تشخیص درد مزمن اداره می‌شود. خدماتی از جمله لیزر تراپی، اوزن تراپی، درمان دردهای سرطانی، درمان سردردهای مزمن و حاد، درمان آرتروز مفاصل، جراحی بسته دیسک کمر و گردن، تزریق سلول‌های بنیادی و رادیوفرکوئنسی، بسته به مشکل ایجاد شده هر فرد در کلینیک درد راد انجام می‌گیرد.

ساعات کاری

شنبه: 20:00 - 9:00
یک‌شنبه: 20:00 - 9:00
دوشنبه: 20:00 - 9:00
سه‌شنبه: 20:00 - 9:00
چهارشنبه: 20:00 - 9:00
پنج‌شنبه: تعطیل
جمعه: تعطیل