Edit Content

درباره ما

کلینیک درد راد توسط پزشکان و متخصصانی که در زمینه مدیریت درد توانایی و مهارت بالایی دارند، ایجاد شده و اداره می‌شود. خدماتی از جمله لیزر تراپی، اوزن تراپی، درمان دردهای سرطانی، درمان سردردهای مزمن و حاد، درمان آرتروز مفاصل، جراحی بسته دیسک کمر و گردن، تزریق سلول‌های بنیادی و رادیوفرکوئنسی، بسته به مشکل ایجاد شده هر فرد در کلینیک درد راد انجام می‌گیرد.
ویدیو پمپ‌های اینتراتکال

ویدیو پمپ‌های اینتراتکال

ویدیو پمپ‌های اینتراتکال

توضیح در مورد ویدیو ‌پمپ‌های اینتراتکال توسط دکتر سیامک مرادی

پمپ‌های اینتراتکال – Sciatic Nerve

دسته‌ای از بیمارانی که به ما مراجعه می‌کنند افرادی هستند که تحت عمل جراحی باز قرار گرفته‌اند و بعد از آن دچار دردهای ماندگاری شده‌اند.

این بیماران بعد از مراجعه تحت درمان‌های دارویی و فیزیوتراپی قرار می‌گیرند اما متاسفانه پاسخ خوبی به این درمان نداده‌اند و ما درد قدم بعدی برای این بیماران بلاک عصبی و تزریق‌هایی که ممکن است به آن‌ها کمک کند را انجام می‌دهیم. عده‌ای از بیماران با همین درمان‌ها به وضعیت مناسبی می‌رسند اما دسته‌ای از بیماران همچنان دردهای مقاوم به درمان دارند و ما مجبور هستیم از روش‌هایی دیگری استفاده کنیم.
رادیوفرکوئنسی و در بعضی موارد از روش‌های پیشرفته‌تری مثل کارگزاری پمپ‌های اینتراتکال و یا محرک‌های داخل نخاعی برای بیمارانی با دردهای مقاوم به درمان استفاده می‌کنیم.

پمپ‌های اینتراتکال:
ایمپلنتی است که در بدن بیمار کارگزاری می‌شود و بر حسب نوع درد و علائمی که بیماران دارند از دارو مناسبی برای آن استفاده می‌کنیم.

قبل از انجام کارگزاری ایمپلنت حتما بر روی بیمار تست انجام می‌دهیم. انجام این تست به ما خیلی کمک می‌کند تا متوجه شویم که آیا این کارگزاری برای بیمار مناسب خواهد بود یا نه.

بیمار امروز ما آقای میانسالی هستند که بعد از سه بار عمل جراحی باز در ناحیه کمر از دردهایی در ناحیه لگن، مقعد و پا شکایت داشتند و به ما مراجعه کرده‌اند. در قدم اول ما تست را برای بیمار انجام می‌دهیم و در صورتی در مرحله تست ما 50درصد از درد بیمار کاهش دهیم سراغ کارگزاری دائمی پمپ برای بیمار خواهیم رفت.

سندروم درد منطقه ای یا CRPS چیست؟
مطالعه کنید

متخصصین مجرب در کلینیک درد راد آماده انجام انواع روش‌های نوین مدیریت درد مراجعه کنندگان هستند. شما می‌توانید از طریق صفحه تماس با ما جهت وقت ملاقات ارتباط بگیرید.

5 1 رای
امتیاز مقاله
0 نظر
نظر داخل متن
دیدن تمام نظرات

برای اطلاع از اخبار
در خبرنامه ما عضو شوید.

*** بدون هیچ‌گونه هرزنامه

کلینیک درد راد توسط پزشکان و متخصصانی که در زمینه مدیریت درد توانایی و مهارت بالایی دارند، ایجاد شده است. این مرکز درمانی توسط یک تیم تخصصی با توانایی‌های گسترده‌ای جهت تشخیص درد مزمن اداره می‌شود. خدماتی از جمله لیزر تراپی، اوزن تراپی، درمان دردهای سرطانی، درمان سردردهای مزمن و حاد، درمان آرتروز مفاصل، جراحی بسته دیسک کمر و گردن، تزریق سلول‌های بنیادی و رادیوفرکوئنسی، بسته به مشکل ایجاد شده هر فرد در کلینیک درد راد انجام می‌گیرد.

ساعات کاری

شنبه: 20:00 - 9:00
یک‌شنبه: 20:00 - 9:00
دوشنبه: 20:00 - 9:00
سه‌شنبه: 20:00 - 9:00
چهارشنبه: 20:00 - 9:00
پنج‌شنبه: تعطیل
جمعه: تعطیل