Edit Content

درباره ما

کلینیک درد راد توسط پزشکان و متخصصانی که در زمینه مدیریت درد توانایی و مهارت بالایی دارند، ایجاد شده و اداره می‌شود. خدماتی از جمله لیزر تراپی، اوزن تراپی، درمان دردهای سرطانی، درمان سردردهای مزمن و حاد، درمان آرتروز مفاصل، جراحی بسته دیسک کمر و گردن، تزریق سلول‌های بنیادی و رادیوفرکوئنسی، بسته به مشکل ایجاد شده هر فرد در کلینیک درد راد انجام می‌گیرد.
ویدیو مبتلایان سرطانی و کرونا

ویدیو مبتلایان سرطانی و کرونا

  • صفحه اصلی
  • -
  • ویدیو
  • -
  • ویدیو مبتلایان سرطانی و کرونا
ویدیو مبتلایان سرطانی و کرونا

توضیح در مورد مبتلایان سرطانی و کرونا توسط دکتر مسعود ثقفی‌نیا

اگر افرادی که دچار بیماری زمینه‌ای مانند سرطان، دیابت، ناراحتی قلبی و غیره باشند، دچار بیماری کرونا شوند، چه باید کرد؟

بیماران سرطانی که دچار سرطان می‌شوند مراقبت‌ها و درمان‌های خاصی را می‌طلبند، این افراد به دو دسته تقسیم می‌شوند:

  1. گروهی که نیاز به بستری شدن در بیمارستارن دارند
  2. گروهی که در خانه قرار می‌گیرند و قرنطینه خانگی می‌شوند

گروه اول بعد از طی یک الی دو هفته در بیمارستان که تحت نظارت بودن باقی درمان را مثل گروه دوم در خانه ادامه خواهند داد.

مبتلایان سرطان وقتی کرونا می‌گیرند عوارضی بیشتر از افراد معمولی خواهد داشت، خب این افراد باید در قرنطینه خانگی از رفت و آمدهای افراد بیشتر از افراد داخل خانه جلوگیری کنند.

اگر افراد مبتلا به سرطان در این دوران دچار عارضه‌ای شدند چه باید کرد؟

برای مثال اگر دچار دردهای شدید شدند یک سری از داروهایی مثل ناپروکسن تجوز می‌شود در صورتی که دردها با این دارو کنترل نشد و عارضه شدید شد لازم است که به بیمارستان‌ها و کلینیک‌های سفید مراجعه کنند. بیمارستان‌ها و کلینیک‌های سفید مکان‌های هستند که بیماران کرونایی به آن مراجعه نمی‌کنند و پرتوکل‌های بهداشتی شدیدا رعایت می‌شود.

کلینیک درد راد یک کلینیک درمان سفید است که اقداماتی مانند استفاده از دستکش، ماسک، شیلد، رعایت فاصله، وسایل یک بار مصرف و یا ضد عفونی شده و … انجام می‌شود. و در صورتی که بیماران نیاز به معاینه و یا درمان‌هایی مثل بلوک‌های عصبی و … داشته باشند با رعایت موارد فوق و به صورت خاص انجام خواهد شد.

اختلال روان‌ تنی یا سایکوسوماتیک چیست؟
مطالعه کنید

به محض ورود بیماران به کلینیک درد راد با استفاده از یک پرسشنامه وضعیت بیمار تشخیص داده خواهد شد که بیمار در چه مرحله‌ای است، آیا وضعیت بیمار در حال بدتر شدن و یا بهتر شدن است.

0 0 رای
امتیاز مقاله
0 نظر
نظر داخل متن
دیدن تمام نظرات

برای اطلاع از اخبار
در خبرنامه ما عضو شوید.

*** بدون هیچ‌گونه هرزنامه

کلینیک درد راد توسط پزشکان و متخصصانی که در زمینه مدیریت درد توانایی و مهارت بالایی دارند، ایجاد شده است. این مرکز درمانی توسط یک تیم تخصصی با توانایی‌های گسترده‌ای جهت تشخیص درد مزمن اداره می‌شود. خدماتی از جمله لیزر تراپی، اوزن تراپی، درمان دردهای سرطانی، درمان سردردهای مزمن و حاد، درمان آرتروز مفاصل، جراحی بسته دیسک کمر و گردن، تزریق سلول‌های بنیادی و رادیوفرکوئنسی، بسته به مشکل ایجاد شده هر فرد در کلینیک درد راد انجام می‌گیرد.

ساعات کاری

شنبه: 20:00 - 9:00
یک‌شنبه: 20:00 - 9:00
دوشنبه: 20:00 - 9:00
سه‌شنبه: 20:00 - 9:00
چهارشنبه: 20:00 - 9:00
پنج‌شنبه: تعطیل
جمعه: تعطیل