Edit Content

درباره ما

کلینیک درد راد توسط پزشکان و متخصصانی که در زمینه مدیریت درد توانایی و مهارت بالایی دارند، ایجاد شده و اداره می‌شود. خدماتی از جمله لیزر تراپی، اوزن تراپی، درمان دردهای سرطانی، درمان سردردهای مزمن و حاد، درمان آرتروز مفاصل، جراحی بسته دیسک کمر و گردن، تزریق سلول‌های بنیادی و رادیوفرکوئنسی، بسته به مشکل ایجاد شده هر فرد در کلینیک درد راد انجام می‌گیرد.
ویدیو درمان درد زانو با تزریق ژل

ویدیو درمان درد زانو با تزریق ژل

  • صفحه اصلی
  • -
  • ویدیو
  • -
  • ویدیو درمان درد زانو با تزریق ژل
ویدیو درمان درد زانو با تزریق ژل

توضیح در مورد ویدیو درمان درد زانو با تزریق ژل توسط دکتر مسعود ثقفی نیا

درمان درد زانو با تزریق ژل – Treatment of knee pain with gel injection

بیمار خانومی هستند که در مدت طولانی و در زمان‌های گذشته به حالت دو زانو و چهار زانو در کار دار قالی بافی می‌نشستند. به تدریج هر دو زانو بیمار دچار درد و ورم شده است و این درد به صورتی بود که حرکت بیمار را محدود می‌کرده است. این دردها در ناحیه سمت راست بیمار بیشتر بود. بعد از بررسی ما تصمیم به تزریق ژل به زانو بیمار کردیم.

این ژل در بین مفصل بیمار قرار می‌گیرد و مایع بین مفصلی را که کاهش پیدا کرده است را بیشتر کند تا دو مفصل زانو بیمار به راحتی و بدون درد در کنار هم حرکت کنند.

برای مفصل زانو بیماری‌های مختلفی ممکن است دچار شود:

  1. خود زانو یا مفصل دچار مشکل شده باشد.
  2. یا در اطراف زانو مشکلی پیش آمده باشد.
  3. یا ناشی از بیماری‌های سیستماتیک باشد.

بیمار ما جزو دسته‌ی اول قرار می‌گیرند اما با توجه به شرایط در نهایت بیمار نیاز به جراحی عمل باز پیدا می‌کند اما توجه به اینکه بیمار فعلا برای جراحی باز آماده نیستند ما تزریق زانو انجام دادیم و مطمعن هستیم با این تزریق، دردها به شدت کاهش پیدا خواهد کرد. و در ادامه با استفاده از ورزش، آب درمانی، فیزیوتراپی و … دردهای بیمار را کمتر کنیم.

متخصصین مجرب در کلینیک درد راد آماده انجام انواع روش‌های نوین مدیریت درد مراجعه کنندگان هستند. شما می‌توانید از طریق صفحه تماس با ما جهت وقت ملاقات ارتباط بگیرید.

ویدیو آرتروز زانو
مطالعه کنید
5 1 رای
امتیاز مقاله
0 نظر
نظر داخل متن
دیدن تمام نظرات

برای اطلاع از اخبار
در خبرنامه ما عضو شوید.

*** بدون هیچ‌گونه هرزنامه

کلینیک درد راد توسط پزشکان و متخصصانی که در زمینه مدیریت درد توانایی و مهارت بالایی دارند، ایجاد شده است. این مرکز درمانی توسط یک تیم تخصصی با توانایی‌های گسترده‌ای جهت تشخیص درد مزمن اداره می‌شود. خدماتی از جمله لیزر تراپی، اوزن تراپی، درمان دردهای سرطانی، درمان سردردهای مزمن و حاد، درمان آرتروز مفاصل، جراحی بسته دیسک کمر و گردن، تزریق سلول‌های بنیادی و رادیوفرکوئنسی، بسته به مشکل ایجاد شده هر فرد در کلینیک درد راد انجام می‌گیرد.

ساعات کاری

شنبه: 20:00 - 9:00
یک‌شنبه: 20:00 - 9:00
دوشنبه: 20:00 - 9:00
سه‌شنبه: 20:00 - 9:00
چهارشنبه: 20:00 - 9:00
پنج‌شنبه: تعطیل
جمعه: تعطیل