Edit Content

درباره ما

کلینیک درد راد توسط پزشکان و متخصصانی که در زمینه مدیریت درد توانایی و مهارت بالایی دارند، ایجاد شده و اداره می‌شود. خدماتی از جمله لیزر تراپی، اوزن تراپی، درمان دردهای سرطانی، درمان سردردهای مزمن و حاد، درمان آرتروز مفاصل، جراحی بسته دیسک کمر و گردن، تزریق سلول‌های بنیادی و رادیوفرکوئنسی، بسته به مشکل ایجاد شده هر فرد در کلینیک درد راد انجام می‌گیرد.
ویدیو درمان دردهای ناشی از جراحی

ویدیو درمان دردهای ناشی از جراحی

  • صفحه اصلی
  • -
  • ویدیو
  • -
  • ویدیو درمان دردهای ناشی از جراحی
ویدیو درمان دردهای ناشی از جراحی

توضیح در مورد ویدیو درمان دردهای ناشی از جراحی توسط دکتر سیامک مرادی

درمان دردهای ناشی از جراحی – Treatment of Surgical Pain

افرادی که تحت عمل ستون فقرات قرار گرفته اند دسته ای از بیمارانی هستند که به کلینیک درد راد مراجعه می‌کنند. این بیماران بعد از عمل جراحی دچار دردهایی می‌شوند که این دردها به درمان‌ها معمول پاسخی نمی‌دهند. این افراد بعد از عمل جراحی تحت درمان‌های دارویی، آب درمانی، فیزیوترائی و … قرار گرفته باشند اما شدت دردها به حدی باشد که فعالیت‌های معمول این افراد را با مشکل مواجه کند.

برای این بیماران چه باید کرد؟

  1. تزریق
  2. بلاک عصبی
  3. رادیو فرکوئنسی

روشهای پیشرفته تر:

  1. کارگذاری پمپ‌های داخل نخاعی
  2. محرک‌های داخل نخاعی

بیمار امروز ما آقای میانسالی هستند که حدود 4-5سال پیش تحت عمل ستون فقرات قرار گرفته بودند. این بیمار تحت درمان‌های مختلفی قرار گرفته بودند اما هیچ کدام پاسخ مثبتی نداده بود و حتی خواب این بیمار را با مشکل مواجه شده بود.

بعد از بررسی‌های اولیه ما تصمیم گرفتیم رادیوفرکوئنسی برای این بیمار انجام دهیم و همزمان چسبندگی‌های نخاعی بیمار را برطرف کنیم. امیدواریم که با انجام این روش به بیمار کمک کرده باشیم و دردهای ایشان برطرف شود.

متخصصین مجرب در کلینیک درد راد آماده انجام انواع روش‌های نوین مدیریت درد مراجعه کنندگان هستند. شما می‌توانید از طریق صفحه تماس با ما جهت وقت ملاقات ارتباط بگیرید.

توضیح نحوه درمان درد عصب سه قلوی صورت
مطالعه کنید
0 0 رای
امتیاز مقاله
0 نظر
نظر داخل متن
دیدن تمام نظرات

برای اطلاع از اخبار
در خبرنامه ما عضو شوید.

*** بدون هیچ‌گونه هرزنامه

کلینیک درد راد توسط پزشکان و متخصصانی که در زمینه مدیریت درد توانایی و مهارت بالایی دارند، ایجاد شده است. این مرکز درمانی توسط یک تیم تخصصی با توانایی‌های گسترده‌ای جهت تشخیص درد مزمن اداره می‌شود. خدماتی از جمله لیزر تراپی، اوزن تراپی، درمان دردهای سرطانی، درمان سردردهای مزمن و حاد، درمان آرتروز مفاصل، جراحی بسته دیسک کمر و گردن، تزریق سلول‌های بنیادی و رادیوفرکوئنسی، بسته به مشکل ایجاد شده هر فرد در کلینیک درد راد انجام می‌گیرد.

ساعات کاری

شنبه: 20:00 - 9:00
یک‌شنبه: 20:00 - 9:00
دوشنبه: 20:00 - 9:00
سه‌شنبه: 20:00 - 9:00
چهارشنبه: 20:00 - 9:00
پنج‌شنبه: تعطیل
جمعه: تعطیل