Edit Content

درباره ما

کلینیک درد راد توسط پزشکان و متخصصانی که در زمینه مدیریت درد توانایی و مهارت بالایی دارند، ایجاد شده و اداره می‌شود. خدماتی از جمله لیزر تراپی، اوزن تراپی، درمان دردهای سرطانی، درمان سردردهای مزمن و حاد، درمان آرتروز مفاصل، جراحی بسته دیسک کمر و گردن، تزریق سلول‌های بنیادی و رادیوفرکوئنسی، بسته به مشکل ایجاد شده هر فرد در کلینیک درد راد انجام می‌گیرد.
ویدیو درد‌های شدید پشت لگن

ویدیو درد‌های شدید پشت لگن

ویدیو درد‌های شدید پشت لگن

توضیح در مورد ویدیو درد‌های شدید پشت لگن توسط دکتر مسعود ثقفی نیا

درد‌های شدید پشت لگن (مفصل ساکروایلیاک) – Severe pain in the back of the pelvis (sacroiliac joint)

التهابات مفصل ساکروایلیاک

در انتهای ستون فقرات یک مفصل وجود دارد به نام ساکروایلیاک که مفصل ساکروم به ایلیاک می‌چسبد و بین استخوان‌های لگن قرار می‌گیرد.

بعضی مواقع بیمار در این مفصل دچار التهاب می‌شود و درد شدیدی را در ناحیه لگن احساس می‌کند.

تشخیص این بیماری کار دشواری است و معمولا با دیسک کمر اشتباه گرفته می‌شود و بیمار مدت‌های طولانی روش‌های درمانی و ام ار ای انجام می‌دهد اما متاسفانه مشکل برطرف نمی‌شود.
بهترین روش تشخیص این بیماری آزمون پاتریک است. در صورتی که پزشک به این بیماری شک کند با انجام آزمون و روش‌های مختلف می‌توانید این بیماری را تشخیص دهد.

درمان این بیماری با استفاده از روش‌های فیزیوترائی خیلی کمک کننده است. حتی امکان استفاده از بلوک‌های عصبی برای این بیماران وجود دارد. بعد از تزریق دارو درد و التهاب بیمار کاهش پیدا می‌کند و وضعیت بیمار رو به بهبودی می‌رود.

متخصصین مجرب در کلینیک درد راد آماده انجام انواع روش‌های نوین مدیریت درد مراجعه کنندگان هستند. شما می‌توانید از طریق صفحه تماس با ما جهت وقت ملاقات ارتباط بگیرید.

ویدیو رادیوفرکوئنسی دیسک کمر
مطالعه کنید
5 1 رای
امتیاز مقاله
0 نظر
نظر داخل متن
دیدن تمام نظرات

برای اطلاع از اخبار
در خبرنامه ما عضو شوید.

*** بدون هیچ‌گونه هرزنامه

کلینیک درد راد توسط پزشکان و متخصصانی که در زمینه مدیریت درد توانایی و مهارت بالایی دارند، ایجاد شده است. این مرکز درمانی توسط یک تیم تخصصی با توانایی‌های گسترده‌ای جهت تشخیص درد مزمن اداره می‌شود. خدماتی از جمله لیزر تراپی، اوزن تراپی، درمان دردهای سرطانی، درمان سردردهای مزمن و حاد، درمان آرتروز مفاصل، جراحی بسته دیسک کمر و گردن، تزریق سلول‌های بنیادی و رادیوفرکوئنسی، بسته به مشکل ایجاد شده هر فرد در کلینیک درد راد انجام می‌گیرد.

ساعات کاری

شنبه: 20:00 - 9:00
یک‌شنبه: 20:00 - 9:00
دوشنبه: 20:00 - 9:00
سه‌شنبه: 20:00 - 9:00
چهارشنبه: 20:00 - 9:00
پنج‌شنبه: تعطیل
جمعه: تعطیل