Edit Content

درباره ما

کلینیک درد راد توسط پزشکان و متخصصانی که در زمینه مدیریت درد توانایی و مهارت بالایی دارند، ایجاد شده و اداره می‌شود. خدماتی از جمله لیزر تراپی، اوزن تراپی، درمان دردهای سرطانی، درمان سردردهای مزمن و حاد، درمان آرتروز مفاصل، جراحی بسته دیسک کمر و گردن، تزریق سلول‌های بنیادی و رادیوفرکوئنسی، بسته به مشکل ایجاد شده هر فرد در کلینیک درد راد انجام می‌گیرد.
ویدیو دردهای ناشی از بیرون زدگی دیسک

ویدیو دردهای ناشی از بیرون زدگی دیسک

 • صفحه اصلی
 • -
 • ویدیو
 • -
 • ویدیو دردهای ناشی از بیرون زدگی دیسک
ویدیو دردهای ناشی از بیرون زدگی دیسک

توضیح در مورد ویدیو دردهای ناشی از بیرون زدگی دیسک توسط دکتر سیامک مرادی

دردهای ناشی از بیرون زدگی دیسک – Pain from Disc Protrusion

دردهای سیاتیک یا دردهای ناشی از تنگی کانال نخاعی یا بیرون زدگی دیسک هستند، بسیار شایع بوده و افراد زیادی را درگیر می‌کند. این دردها در ناحیه کمر، لگن و با انتشار به پاها باعث می‌شوند بیمار میزان فعالیت و تحرک‌شان کاهش پیدا کند.

متاسفانه افراد جوان به خاطر سبک زندگی ماشینی و کم تحرک هم دچار این بیماری می‌شوند.

برای دردهای ناشی از بیرون زدگی دیسک چه باید کرد؟

در قدم اول بررسی و معاینه بیمار است و در صورت نیاز با تصویر برداری و ام ار ای میزان درگیری دیسک و ریشه‌های عصبی را می‌سنجیم.

از درمان‌های مقدماتی زیر را می‌تواند برای کاهش درد و افزایش فعالیت استفاده کرد:

 1. دارو
 2. ورزش و فیزیوتراپی
 3. آب درمانی
 4. لیزر پرتوان

در صورتی که روش‌های فوق موثر نباشند از روش‌های تزریقی، مثل تزریق اپیدورال یا ترانس فورامینال برای درمان استفاده می‌کنیم.

با انجام این جراحی‌ها ممکن از فشار روی دیسک سیاتیک کمتر شود و عصب درگیری کمتری را داشته باشد.

درصورتی که مدت زمان درمان کوتاه باشد و یا بیمار به میزان مورد نظر رضایت‌مندی نداشته باشد از روش‌های پیشرفته زیر استفاده خواهیم کرد:

 1. لیزر دیسک
 2. دیسکوژل
 3. آندوسکوپی دیسک

بیمار امروز ما یک خانم میان سالی بودند که دچار دردهای پا بودند و درمان‌های اولیه پاسخ مثبت نداده بودند، در نتیجه از روش تزریق اپیدورال برای بیمار استفاده کردیم و امیدواریم که نتیجه مورد نظر برای بیمار به دست آید.

ویدیو تزریق ترانسفورمینال
مطالعه کنید

متخصصین مجرب در کلینیک درد راد آماده انجام انواع روش‌های نوین مدیریت درد مراجعه کنندگان هستند. شما می‌توانید از طریق صفحه تماس با ما جهت وقت ملاقات ارتباط بگیرید.

0 0 رای
امتیاز مقاله
0 نظر
نظر داخل متن
دیدن تمام نظرات

برای اطلاع از اخبار
در خبرنامه ما عضو شوید.

*** بدون هیچ‌گونه هرزنامه

کلینیک درد راد توسط پزشکان و متخصصانی که در زمینه مدیریت درد توانایی و مهارت بالایی دارند، ایجاد شده است. این مرکز درمانی توسط یک تیم تخصصی با توانایی‌های گسترده‌ای جهت تشخیص درد مزمن اداره می‌شود. خدماتی از جمله لیزر تراپی، اوزن تراپی، درمان دردهای سرطانی، درمان سردردهای مزمن و حاد، درمان آرتروز مفاصل، جراحی بسته دیسک کمر و گردن، تزریق سلول‌های بنیادی و رادیوفرکوئنسی، بسته به مشکل ایجاد شده هر فرد در کلینیک درد راد انجام می‌گیرد.

ساعات کاری

شنبه: 20:00 - 9:00
یک‌شنبه: 20:00 - 9:00
دوشنبه: 20:00 - 9:00
سه‌شنبه: 20:00 - 9:00
چهارشنبه: 20:00 - 9:00
پنج‌شنبه: تعطیل
جمعه: تعطیل