Edit Content

درباره ما

کلینیک درد راد توسط پزشکان و متخصصانی که در زمینه مدیریت درد توانایی و مهارت بالایی دارند، ایجاد شده و اداره می‌شود. خدماتی از جمله لیزر تراپی، اوزن تراپی، درمان دردهای سرطانی، درمان سردردهای مزمن و حاد، درمان آرتروز مفاصل، جراحی بسته دیسک کمر و گردن، تزریق سلول‌های بنیادی و رادیوفرکوئنسی، بسته به مشکل ایجاد شده هر فرد در کلینیک درد راد انجام می‌گیرد.
ویدیو بلوک فاست کمری

ویدیو بلوک فاست کمری

ویدیو بلوک فاست کمری

توضیح در مورد ویدیو بلوک فاست کمری توسط دکتر محمدحسین دلشاد

بلوک فاست کمری  – Lumbar facet block

فاست ها مفاصل تشکیل دهنده ستون فقرات هستند و مثل هر جای بدن که دچار آرتروز می‌شود مفاصل فاست هم دچار آرتروز می‌شوند. این مفاصل بلقوه می‌تواند باعث ایجاد کمر درد باشند ولی در ابتدا آنها را به دردهای سیاتیک کمر نسبت می‌دادند.

درمان بلوک فاست کمری:

با استفاده از بی حسن کردن اعصاب آن نواحی عصب مربوطه را با استفاده از رادیوفرکوئنسی RF می‌سوزانیم.

موارد منبع مصرف:

در صورتی که بیمار در دراز مدت داروهای ضد التهابی مثل آسپرین مصرف کند، توصیه می‌شود که یک هفته قبل از عمل مصرف دارو را قطع کند.

عوارض بلوک فاست کمری:

  1. تورم موضعی در محل
  2. درد در محل ورود سوزن
  3. درد کم کمر

بیمار ما یک خانم 80 ساله‌ای بودند که با بررسی‌های انجام شده تشخیص دردهای مفصل فاست را داشتیم و به اتاق عمل منتقل کردیم. بیمار 15سال پیش عمل جراحی باز انجام داده بودند و با توجه به بهم خوردن مفاصل آن محل دچار آرتروز مفصل فاست شده بودند. بعد از انجام جراحی بلوک فاست کمری کارهای روز مره‌ای مثل بالا رفتن از پله که قبلا با مشکل مواجه بودن را به راحتی انجام دادن و بعد از 3روز به زندگی عادی بازگشتند.

متخصصین مجرب در کلینیک درد راد آماده انجام انواع روش‌های نوین مدیریت درد مراجعه کنندگان هستند. شما می‌توانید از طریق صفحه تماس با ما جهت وقت ملاقات ارتباط بگیرید.

ویدیو بلوک عصب کمر
مطالعه کنید
5 1 رای
امتیاز مقاله
0 نظر
نظر داخل متن
دیدن تمام نظرات

برای اطلاع از اخبار
در خبرنامه ما عضو شوید.

*** بدون هیچ‌گونه هرزنامه

کلینیک درد راد توسط پزشکان و متخصصانی که در زمینه مدیریت درد توانایی و مهارت بالایی دارند، ایجاد شده است. این مرکز درمانی توسط یک تیم تخصصی با توانایی‌های گسترده‌ای جهت تشخیص درد مزمن اداره می‌شود. خدماتی از جمله لیزر تراپی، اوزن تراپی، درمان دردهای سرطانی، درمان سردردهای مزمن و حاد، درمان آرتروز مفاصل، جراحی بسته دیسک کمر و گردن، تزریق سلول‌های بنیادی و رادیوفرکوئنسی، بسته به مشکل ایجاد شده هر فرد در کلینیک درد راد انجام می‌گیرد.

ساعات کاری

شنبه: 20:00 - 9:00
یک‌شنبه: 20:00 - 9:00
دوشنبه: 20:00 - 9:00
سه‌شنبه: 20:00 - 9:00
چهارشنبه: 20:00 - 9:00
پنج‌شنبه: تعطیل
جمعه: تعطیل