Edit Content

درباره ما

کلینیک درد راد توسط پزشکان و متخصصانی که در زمینه مدیریت درد توانایی و مهارت بالایی دارند، ایجاد شده و اداره می‌شود. خدماتی از جمله لیزر تراپی، اوزن تراپی، درمان دردهای سرطانی، درمان سردردهای مزمن و حاد، درمان آرتروز مفاصل، جراحی بسته دیسک کمر و گردن، تزریق سلول‌های بنیادی و رادیوفرکوئنسی، بسته به مشکل ایجاد شده هر فرد در کلینیک درد راد انجام می‌گیرد.
ویدیو بلوک عصب بین دنده‌ای

ویدیو بلوک عصب بین دنده‌ای

ویدیو بلوک عصب بین دنده‌ای

توضیح در مورد ویدیو بلوک عصب بین دنده‌ای توسط دکتر محمدحسین دلشاد

بلوک عصب بین دنده‌ای – Intercostal Nerve Block

بلاک بین دنده‌‌ای یک تکنیک بسیار ساده برای کاهش دردهای ناحیه فقسه سینه و ناحیه بین دنده است. برای دردهای زیر از بلوک بین دنده‌ای می‌توان استفاده کرد:

  1. دردهای سرطانی
  2. شکستگی دنده‌ها
  3. زونا
  4. متاستاز در محل بین دنده‌ای

مهم‌ترین عارضه بلوک دنده‌ای پارگی ریه‌ها یا پنوموتوراکس است که در صورتی که به دقت و با سونوگرافی انجام شود این عارضه به حداقل می‌رسد.

فوق تخصص درد با محاسبه مقدار دقیق دارو جهت درمان می‌توانند از این درمان استفاده کنند.

بیمار ما جراحی باز یا لاپاراسکوپی کیسه صفرا انجام داده بودند. طبیعتا برای خارج کردن کیسه صفرا یک برش بزرگ داده شده بود. ما توسط سونوگرافی در چند سطح این بلوک را با سوزن برای بیمار انجام دادیم و بعد از گذشت جراحی با توجه به برش وسیع که بیمار داشتند درد چندانی را تجربه نکردند و با حداقل تجویز مسکن مرخص شدند.

به غیر مورد بالا در بیمارانی که جراحی‌های وسیع ناحیه قفسه سینه و یا ناحیه شکم داشته‌اند می‌توانند از بلوک بین دنده‌ای استفاده کنند.

متخصصین مجرب در کلینیک درد راد آماده انجام انواع روش‌های نوین مدیریت درد مراجعه کنندگان هستند. شما می‌توانید از طریق صفحه تماس با ما جهت وقت ملاقات ارتباط بگیرید.

ویدیو بلوک عصب کمر
مطالعه کنید
5 1 رای
امتیاز مقاله
0 نظر
نظر داخل متن
دیدن تمام نظرات

برای اطلاع از اخبار
در خبرنامه ما عضو شوید.

*** بدون هیچ‌گونه هرزنامه

کلینیک درد راد توسط پزشکان و متخصصانی که در زمینه مدیریت درد توانایی و مهارت بالایی دارند، ایجاد شده است. این مرکز درمانی توسط یک تیم تخصصی با توانایی‌های گسترده‌ای جهت تشخیص درد مزمن اداره می‌شود. خدماتی از جمله لیزر تراپی، اوزن تراپی، درمان دردهای سرطانی، درمان سردردهای مزمن و حاد، درمان آرتروز مفاصل، جراحی بسته دیسک کمر و گردن، تزریق سلول‌های بنیادی و رادیوفرکوئنسی، بسته به مشکل ایجاد شده هر فرد در کلینیک درد راد انجام می‌گیرد.

ساعات کاری

شنبه: 20:00 - 9:00
یک‌شنبه: 20:00 - 9:00
دوشنبه: 20:00 - 9:00
سه‌شنبه: 20:00 - 9:00
چهارشنبه: 20:00 - 9:00
پنج‌شنبه: تعطیل
جمعه: تعطیل