Edit Content

درباره ما

کلینیک درد راد توسط پزشکان و متخصصانی که در زمینه مدیریت درد توانایی و مهارت بالایی دارند، ایجاد شده و اداره می‌شود. خدماتی از جمله لیزر تراپی، اوزن تراپی، درمان دردهای سرطانی، درمان سردردهای مزمن و حاد، درمان آرتروز مفاصل، جراحی بسته دیسک کمر و گردن، تزریق سلول‌های بنیادی و رادیوفرکوئنسی، بسته به مشکل ایجاد شده هر فرد در کلینیک درد راد انجام می‌گیرد.
توضیح نحوه درمان درد عصب سه قلوی صورت

توضیح نحوه درمان درد عصب سه قلوی صورت

  • صفحه اصلی
  • -
  • ویدیو
  • -
  • توضیح نحوه درمان درد عصب سه قلوی صورت
توضیح نحوه درمان درد عصب سه قلوی صورت

توضیح نحوه درمان درد عصب سه قلوی صورت توسط دکتر سیامک مرادی

یکی از دردهایی که شدت بسیار زیادی دارد و بیماران را رنج می‌دهد درد عصب سه قلو است. همانطور که از اسم آن پیداست یک عصب سه شاخه است که پیشانی گونه و فک را درگیر می‌کند. در بعضی از موارد مثل کارهای دندانپزشکی و بیماری ممکن است که عصب دچار درد و التهاب شود.

در قدم اول این بیماران تحت درمان دارویی قرار می‌گردند و در صورتی که این بیماران به درمان دارویی پاسخ مناسبی ندهند ما به سراغ روش‌های کم تهاجمی مثل رادیوفرکوئنسی یا RF عصب سه قلو یا عصب تری ژمینال می رویم.

بیمار یک خانم میانسالی هستند که با اینکه در گذشته تحت عمل جراحی هم قرار گرفته بودند دردها درمان نشده بود و ما با بررسی توانستیم بیمار را درمان و از این دردها رها کنیم.

شما در هر زمان می توانید جهت انجام معاینه و یا مشاوره با پزشکان کلینیک درد راد ملاقات داشته باشید و در مورد مشکل خود با آنها صحبت کنید.

تماس با کلینیک درد راد

ورتبروپلاستی و کیفوپلاستی چیست و تفاوت آن ها
مطالعه کنید
0 0 رای
امتیاز مقاله
0 نظر
نظر داخل متن
دیدن تمام نظرات

برای اطلاع از اخبار
در خبرنامه ما عضو شوید.

*** بدون هیچ‌گونه هرزنامه

کلینیک درد راد توسط پزشکان و متخصصانی که در زمینه مدیریت درد توانایی و مهارت بالایی دارند، ایجاد شده است. این مرکز درمانی توسط یک تیم تخصصی با توانایی‌های گسترده‌ای جهت تشخیص درد مزمن اداره می‌شود. خدماتی از جمله لیزر تراپی، اوزن تراپی، درمان دردهای سرطانی، درمان سردردهای مزمن و حاد، درمان آرتروز مفاصل، جراحی بسته دیسک کمر و گردن، تزریق سلول‌های بنیادی و رادیوفرکوئنسی، بسته به مشکل ایجاد شده هر فرد در کلینیک درد راد انجام می‌گیرد.

ساعات کاری

شنبه: 20:00 - 9:00
یک‌شنبه: 20:00 - 9:00
دوشنبه: 20:00 - 9:00
سه‌شنبه: 20:00 - 9:00
چهارشنبه: 20:00 - 9:00
پنج‌شنبه: تعطیل
جمعه: تعطیل