Edit Content

درباره ما

کلینیک درد راد توسط پزشکان و متخصصانی که در زمینه مدیریت درد توانایی و مهارت بالایی دارند، ایجاد شده و اداره می‌شود. خدماتی از جمله لیزر تراپی، اوزن تراپی، درمان دردهای سرطانی، درمان سردردهای مزمن و حاد، درمان آرتروز مفاصل، جراحی بسته دیسک کمر و گردن، تزریق سلول‌های بنیادی و رادیوفرکوئنسی، بسته به مشکل ایجاد شده هر فرد در کلینیک درد راد انجام می‌گیرد.
ویدیو معرفی کلینیک درد راد

ویدیو معرفی کلینیک درد راد

ویدیو معرفی کلینیک درد راد

توضیح در مورد ویدیو معرفی کلینیک درد راد

کلینیک درد راد – Rad Pain Clinic

همیشه وقتی مبتلا به دردی میشیم با توجه به منطقه دردبه پزشک متخصص مراجعه میکنیم! پزشک ارتوپد، داخلی و … اما شاید کمتر به ذهنمون برسه که به متخصص درد مراجعه کنیم…

خوشبختانه ما با همراهی تعدادی ازپزشکان حرفه ای فوق تخصص درد توانستیم کلینیک درد راد را در منطقه جردن، فعال کنیم.کلینیک درد راد، آمادۀ ارائۀ کلیه خدمات‌ درمانی مربوط به رشتۀ درد برای بیماران است.

این مرکز مجهز به تجهیزات پیشرفته از جمله لیزر پرتوان، جدیدترین دستگاه‌های تصویربرداری، ماشین بیهوشی و کلیۀ دستگاه‌های مورد نیاز برای انجام اعمال کم‌تهاجمی است. همچنین این مرکز دارای اتاق عمل برای انجام اعمال جراحی سرپایی است.

متخصصین مجرب در کلینیک درد راد آماده انجام انواع روش‌های نوین مدیریت درد مراجعه کنندگان هستند. شما می‌توانید از طریق صفحه تماس با ما جهت وقت ملاقات ارتباط بگیرید.

پارگی لابروم لگن چیست؟
مطالعه کنید
5 1 رای
امتیاز مقاله
0 نظر
نظر داخل متن
دیدن تمام نظرات

برای اطلاع از اخبار
در خبرنامه ما عضو شوید.

*** بدون هیچ‌گونه هرزنامه

کلینیک درد راد توسط پزشکان و متخصصانی که در زمینه مدیریت درد توانایی و مهارت بالایی دارند، ایجاد شده است. این مرکز درمانی توسط یک تیم تخصصی با توانایی‌های گسترده‌ای جهت تشخیص درد مزمن اداره می‌شود. خدماتی از جمله لیزر تراپی، اوزن تراپی، درمان دردهای سرطانی، درمان سردردهای مزمن و حاد، درمان آرتروز مفاصل، جراحی بسته دیسک کمر و گردن، تزریق سلول‌های بنیادی و رادیوفرکوئنسی، بسته به مشکل ایجاد شده هر فرد در کلینیک درد راد انجام می‌گیرد.

ساعات کاری

شنبه: 20:00 - 9:00
یک‌شنبه: 20:00 - 9:00
دوشنبه: 20:00 - 9:00
سه‌شنبه: 20:00 - 9:00
چهارشنبه: 20:00 - 9:00
پنج‌شنبه: تعطیل
جمعه: تعطیل