Edit Content

درباره ما

کلینیک درد راد توسط پزشکان و متخصصانی که در زمینه مدیریت درد توانایی و مهارت بالایی دارند، ایجاد شده و اداره می‌شود. خدماتی از جمله لیزر تراپی، اوزن تراپی، درمان دردهای سرطانی، درمان سردردهای مزمن و حاد، درمان آرتروز مفاصل، جراحی بسته دیسک کمر و گردن، تزریق سلول‌های بنیادی و رادیوفرکوئنسی، بسته به مشکل ایجاد شده هر فرد در کلینیک درد راد انجام می‌گیرد.
توضیح درمان درد سرطان تخمدان

توضیح درمان درد سرطان تخمدان

توضیح درمان درد سرطان تخمدان

درمان درد سرطان تخمدان

توضیحات دکتر مسعود ثقفی‌نیا در مورد بیماری که مبتلا به سرطان تخمدان است و جهت درمان درد سرطان تخمدان به کلینیک درد راد مراجعه کرده است، در مرحله اول تصمیم داریم از بلوک‌های عصبی کمری استفاده کینم و این کار را در سه سطح انجام خواهیم داد. با این کار قصد داریم تا دردهای بیمار را کاهش دهیم و نیاز بیمار به داروهای مسکن و مخدر را تا حد امکان کم کنیم.

بیمار به شدت از دردهای که به سمت اندام‌های تهتانی می‌باشد شکایت دارند و زندگی عادی را برای او سخت کرده است. بعد از انجام بلوک عصبی کمری قطعا دردهای بیمار کاهش خواهد یافت و در بعد از آن بیمار را به سمت آب درمانی، طب ورزشی، فیزیوتراپی و … برای انجام درمان کامل هدایت خواهیم کرد.

با استفاده از این روش و پروسیجرهایی که انجام می‌دهیم مصرف دارو بیمار را به شدت کاهش خواهد داد و این کار به پزشکان همکار رادیوتراپیست‌ها و … کمک می‌کند تا داروها و درمانی که برای درمان بیمار به صورت هم زمان نظر دارند را تا مقدار قابل توجهی کاهش پیدا کنند.

بیمار تا چند روز آینده به وضعیت نرمال و زندگی بدون درد خواهد برگشت.

ویدیو دردهای گردن
مطالعه کنید
5 1 رای
امتیاز مقاله
0 نظر
نظر داخل متن
دیدن تمام نظرات

برای اطلاع از اخبار
در خبرنامه ما عضو شوید.

*** بدون هیچ‌گونه هرزنامه

کلینیک درد راد توسط پزشکان و متخصصانی که در زمینه مدیریت درد توانایی و مهارت بالایی دارند، ایجاد شده است. این مرکز درمانی توسط یک تیم تخصصی با توانایی‌های گسترده‌ای جهت تشخیص درد مزمن اداره می‌شود. خدماتی از جمله لیزر تراپی، اوزن تراپی، درمان دردهای سرطانی، درمان سردردهای مزمن و حاد، درمان آرتروز مفاصل، جراحی بسته دیسک کمر و گردن، تزریق سلول‌های بنیادی و رادیوفرکوئنسی، بسته به مشکل ایجاد شده هر فرد در کلینیک درد راد انجام می‌گیرد.

ساعات کاری

شنبه: 20:00 - 9:00
یک‌شنبه: 20:00 - 9:00
دوشنبه: 20:00 - 9:00
سه‌شنبه: 20:00 - 9:00
چهارشنبه: 20:00 - 9:00
پنج‌شنبه: تعطیل
جمعه: تعطیل